Kurumsal

Vrl grup hakkında genel bilgiler

Vrl Grup Kimdir?

VRL GRUP olarak , uluslararası ve yerel standartlara uygun şekilde,Kamu binaları, Konut, Ofis, Hastane, Otel, Alışveriş Merkezi, Endüstriyel Tesis, banka, okul vb. gibi konsept yapılarda Taahhüt,proje tasarımı Doğalgaz,Isıtma,Soğutma,Havalandırma,Mekanik Tesisat,Yangından korunma Sistemleri,Müşavirlik, Sahada kontrollük,Keşif ve Metraj hizmetleri vermekteyiz. Sektörümüzün ciddi bir mühendislik bilgisi gerektirdiği, yüksek bir sorumluluk ve insanların yaşam kalitesini arttıran önemli bir alan olduğu bilinci ile çalışan firmamız, çalışmalarında sektörün lider markaları ile çözüm ortaklığı yaparak daima müşteri memnuniyetini ön plana almıştır. Firmamız, zor ve karmaşık projelerin öngörülen teslim tarihinden önce eksiksiz olarak bitirilmesi konusunda uzman ve tecrübeli bir proje yönetim kadrosuna sahiptir.

Misyonumuz

Temelini insandan alan firmamızın misyonu bilim ve insan odaklı çalışma anlayışımızı, kalite ve teknoloji odaklı hizmet anlayışımız ile birleştirerek uluslararası standartlara ve kurumsal prensiplere uygun olarak müşterilerimize istenen hizmet ve ürünler sunmaktır.

Vizyonumuz

Üstlendiği projelerde temel çalışma esasları; en üst düzeyde müşteri tatmini sağlamak, sözleşme ile tanımlanan taahhütlerini eksiksiz olarak yerine getirmek ve en gelişmiş teknoloji ve en deneyimli işgücünü kullanarak istenen kaliteyi sunmak, Faaliyet gösterdiği bu sektörde ulusal ve evrensel değerler ışığında öncelikle güvenirliğiyle, girişimciliğiyle, başarısıyla ve de saygınlığıyla tanınan itibarlı bir dünya şirketi olmak ve bu süreçte beraber yol aldığı nitelikli insanlar ile birlikte ilk olarak içinde bulunduğu toplumun, bölgenin ve ülkemizin gelişimine her anlamda katkı sağlamaktır. Türkiye'nin en güvenilir şirketleri arasında yer alma hedefi ve bilinci ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Hakkımızda

VRL GRUP olarak, Kalite ve Müşteri Memnuniyeti ile birlikte verilen söz ve taahütlerin arkasında durmaktır.

Fiyat Uygunluğu ve Dürüst çalışmayı kendisine ilke edinmiş olan firmamız, toplam kalite anlayışına sadık kalarak ve konusunda sürekli araştırma, geliştirme, kalite ve üretim standartlarına uyarak UZMANLAŞMAKTIR.

Adres

Melikgazi,KAYSERİ
Battalgazi Mah.
Kale Sok. No:53/A
TEL: (352) 502-4900